szczenięta hodowla - hodowca - Jack Russell Terrier - Parson Russell Terrier

CYMA Remital Poland (PARSON RUSSELL TERRIER)

czytano 13353 razy

Champion Polski/ Polish Champion

ur./born - 08.08.2008

gładkowłosa / smooth coated

DNA PLL - CLEAR

DNA LOA - CARRIER

DNA SCA - CLEAR


Na emeryturze / retired

 

Jaka jest Cyma?

Terier co się zowie, silny instynkt pogoni, zawzięcie ryje w każdej dziurze w ziemi, w której coś wyczuje. Niestrudzona towarzyszka pieszych wycieczek, nie ma dla niej przeszkód nie do pokonania, chętnie pływa i aportuje z wody.  W stosunku do obcych zachowuje lekki dystans, jednak po krótkim "zapozaniu" już ląduje na kolanach naszych gości (oczywiście jeśli się na to zgodzą ;) Najbardziej czujny stróż spośród naszych psów. Ma silną osobowość, dlatego nie ze wszystkimi psami stosunki układają się dobrze.W domu niezwykle czuła, niekłopotliwa,wiecznie spragniona kontaktu z nami. Na dobre i na złe zawsze z nami :)

RODOWÓD/PEDIGREE:

RODZICE/PARENTS:

 

CH.PL. Gulabin's Fabi                                            CH.PL. Gulabin's Kapidata dodania: 2010.09.15 19:14    data edycji: 2017.02.07 12:48
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji JACKI.PL.

Witryna ma charakter tylko edukacyjny. Autorzy umieszczanych tu informacji nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z wykorzystywania informacji pochodzących ze stron witryny. Wszystkie materiały zawarte w tym serwisie, są naszą własnością lub osób, które wyraziły zgodę na ich zamieszczenie. Zabrania się zapożyczania, kopiowania części bądź całości. Wszystkie użyte na stronach serwisu nazwy firm, produktów, czcionek, logo są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Projekt i wykonanie Agencja reklamowa idea4you.eu
Profesjonalny System CMS | Bezpieczny Hosting | | mapa witryny
| login