szczenięta hodowla - hodowca - Jack Russell Terrier - Parson Russell Terrier

MY MIRACLE Sylena

czytano 8026 razy

MY MIRACLE Sylena

ur./born - 17.11.2009

Niehodowlana/wysterylizowanaJaka jest Meja?

Ma wszystkie cechy jakich oczekiwałam po labku, łagodna do wszystkiego, co się rusza, wulkan energii na podwórku, w domu ostoja spokoju, bezproblemowa, wbrew legendom o demolowaniu mieszkań przez labki, zawsze grzeczna i godna zaufania. Kocha wodę i jedzenie, a może jedzenie i wodę ;) Wzbudza powszechną sympatię otoczenia.

Nie bez znaczenia jest tu fakt, że pracowałam z Meją dużo, od pierwszych dni jej obecności w naszym domu, by w końcowym efekcie była wspaniałym, ułożonym, niekłopotliwym towarzyszem. To, że jest labradorem tylko pomogło, ale nie załatwiło wszystkiego za mnie. O tym trzeba pamiętać decydując się na psa tej rasy.

RODOWÓD/PEDIGREE:

RODZICE/PARENTS:

CH. Poolbear That's Monty                                        CH.PL. LAMA Sylena  data dodania: 2011.02.11 14:01    data edycji: 2014.02.23 20:12
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji JACKI.PL.

Witryna ma charakter tylko edukacyjny. Autorzy umieszczanych tu informacji nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z wykorzystywania informacji pochodzących ze stron witryny. Wszystkie materiały zawarte w tym serwisie, są naszą własnością lub osób, które wyraziły zgodę na ich zamieszczenie. Zabrania się zapożyczania, kopiowania części bądź całości. Wszystkie użyte na stronach serwisu nazwy firm, produktów, czcionek, logo są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Projekt i wykonanie Agencja reklamowa idea4you.eu
Profesjonalny System CMS | Bezpieczny Hosting | | mapa witryny
| login